Nowość w ofercie! Pompy ciepła PANASONIC serii K i L

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem pomp ciepła PANASONIC, DAIKIN i DIMPLEX

greeninside-oszczedzaj-na-ogrzewaniu-pompy-ciepła-warszawa

Oszczędzaj na ogrzewaniu

Generowane oszczędności oparte na wykorzystywaniu niewyczerpalnych zasobów energii.

Wykorzystanie ciepła z powietrza atmosferycznego to najtańszy sposób na ogrzewanie domu CO i wody użytkowej CWU. Nowoczesne i wydajne pompy ciepła to gwarancja ciepła w Twoim domu nawet przy temperaturze zewnętrznej -25 stopni Celsjusza. Dzięki wysokiej wartości współczynnika SCOP ~ 5 z 1kWh energii elektrycznej możemy uzyskać do 5 kWh ciepła.

Wykonujemy bardzo dużo instalacji hybrydowych pompa ciepła + PV dzięki czemu nasi klienci mogą zminimalizować koszty za energię elektryczną jak i ogrzewania do absolutnego minimum.

W swojej ofercie mamy urządzenia firm PANASONIC AQUAREA oraz DAIKIN

Pompa ciepła w nowych budynkach

Polecamy instalacje ogrzewania podłogowego do współpracy z pompami ciepła.

Pompa ciepła ma tym większą sprawność (tzw. COP – stosunek uzyskanej energii grzewczej do włożonej elektrycznej), im mniejsza jest wymagana temperatura wody wpływającej do systemu grzewczego. Dla podłogówki temperatury na zasilaniu oscylują w granicach od 25 do 35 °C w zależności od temperatury zewnętrznej co czyni z tego typu instalacji najbardziej korzystną dla pomp ciepła. Oczywiście pompy ciepła również współpracują z grzejnikami, lecz poprzez wymagane wyższe temperatury zasilania układy takie mają o ok 20% niższe sprawności w porównaniu z ogrzewaniem podłogowym. W tym profilu naszej działalności współpracujemy z firmą KAN-Therm.

greeninside_pompy-ciepła-w-nowych-budynkach-warszawa
greeninside-pompy-ciepła-w-modernizowanych-budynkach-warszawa (2)

Pompa ciepła w modernizowanych budynkach

Również w budynkach modernizowanych, które zostały ocieplone, można zastosować pompę ciepła.

Ocieplenie ścian zewnętrznych, wymiana okien itp., powoduje że zapotrzebowanie na ciepło budynku i poszczególnych pomieszczeń zmniejszy się – tym samym woda grzewcza zasilająca istniejące grzejniki (stare) może być niższa np. 55°C. Pozwala to na zastosowanie pompy ciepła bez konieczności wymiany grzejników.

Instalacja CO oraz wod-kan

Klientom zlecającym nam montaż pompy ciepła, oferujemy kompleksowe wykonanie instalacji CO oraz wod-kan.

Oferujemy obsługę inwestycji w zakresie:

✅ projektu
✅ dostawy materiałów
✅ wykonania instalacji wod-kan
✅ wykonania instalacji CO
✅ doboru i montażu układów strefowej regulacji temperatury

Pracujemy na renomowanych systemach KAN-therm, TECH Sterowniki.

Kompleksowe podejście zdecydowanie ogranicza możliwość popełnienia błędu oraz braku kompatybilności/współpracy poszczególnych elementów systemu. W 100% odpowiadamy za prawidłową pracę instalacji.

greeninside-instalacja-CO-oraz-wod-kan
Rozważasz zainwestowanie w instalację pomp ciepła w Łomiankach lub w Warszawie i okolicach? Skontaktuj się z naszym doradcą!

Współpraca krok po kroku

null
Konsultacja z naszym doradcą – nasz doradca jest do dyspozycji, jeśli chcesz uzyskać informację na temat instalacji pomp ciepła czy ogólnych zasad dofinansowania. Ponieważ działamy lokalnie, jesteśmy dostępni na terenie Łomianek oraz aglomeracji warszawskiej.
null
Wizja lokalna – aby przygotować dokładną ofertę, musimy nie tylko dowiedzieć się, jakie jest zapotrzebowanie energetyczne domu. Zapoznajemy się z oczekiwaniami Klienta oraz oceniamy możliwości techniczne.
null
Dobór rozwiązania i przygotowanie oferty – przedstawiamy propozycję doboru podzespołów instalacji pompy ciepła w kilku wariantach oraz jej projekt.
null
Zawarcie umowy – udzielamy pomocy przy pozyskaniu dotacji lub preferencyjnego finansowania z dostępnych na rynku instrumentów wsparcia. Zapewniamy bezpieczeństwo, wszystkie prowadzone prace są objęte ubezpieczeniem OC na kwotę 500 tys. zł.
null
Montaż i uruchomienie instalacji – zapewniamy dostawę i montaż instalacji przez doświadczonych instalatorów posiadających uprawnienia elektro-energetyczne. Na koniec dostarczamy kompletną dokumentację powykonawczą, zawierającą protokoły z pomiarów elektrycznych, karty techniczne oraz gwarancyjne.
null
Serwis – wiemy jak istotna jest obsługa Klienta nie tylko na etapie samej inwestycji, ale także podczas okresu serwisowania. Możesz na nas liczyć przez cały okres użytkowania swojej instalacji.