Praca Elektryk Warszawa przy instalacjach fotowoltaicznych i magazynach energii

Wynagrodzenie w zależności od wyników pracy

5 000 zł – 10 000 zł zł / mies. brutto

OPIS sTANOWISKA

Jesteś elektrykiem i lubisz wyzwania?

Dołącz do naszego rozwijającego się zespołu!

Poszukujemy osób otwartych no nowe technologie, chętnych do poznawania najnowszych rozwiązań w branży OZE. Nasza firma zajmuje się głównie budową instalacji fotowoltaicznych. Realizujemy wszelkie projekty od małych instalacji domowych po duże kilkuhektarowe farmy.

Twój zakres obowiązków:

• Odbiory techniczne realizowanych projektów

• Wykonywanie pomiarów elektrycznych

• Przygotowywanie dokumentacji technicznej

• Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej instalacji

• Serwis instalacji fotowoltaicznych

Nasze wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku elektryka

• Aktualne uprawnienia SEP E+D

• Czynne prawo jazdy kat. B

• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Wynagrodzenie – podstawa + premia od wykonanej pracy

• Niezbędne narzędzia do pracy: samochód + karta paliwowa, laptop, telefon

• Szkolenia

• Wsparcie kierownika działu

• Długofalową współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – 9 lat doświadczenia

Fotowoltaika Łomianki